Kontakta oss


Preben Larsson Holm

Projekt/
Styr- och reglerteknik
preben@qteknik.se
026-19 90 99
070-680 24 64


Håkan Glaas

Service/
Styr- och reglerteknik
hakan@qteknik.se
026-19 90 94
070-680 24 94


Niklas Savela

Service/
Styr- och reglerteknik
niklas@qteknik.se
026-19 90 95
070-680 65 60


Bo Hedström

Projekt/
Styr- och reglerteknik
bo@qteknik.se
026-19 90 98
070-710 52 71


Patrik Frisk

Service/
Styr- och reglerteknik
patrik@qteknik.se
026-19 90 91
070-680 24 16


Magnus Wallinder

Service/
Styr- och reglerteknik
magnus@qteknik.se
026-19 90 92
070-680 11 70


Pär Nylund

Service/
Styr- och reglerteknik
par@qteknik.se
026-19 90 93
070-680 41 87


Tobias Hägglund

Projekt/
Styr- och reglerteknik
tobias@qteknik.se
026-19 90 96
070-680 16 76


Maja Holm

Skyltar
maja@qteknik.se
026-19 90 97

Telefon växel: 0771-99 00 99



Post/besöks/leveransadress

Q Teknik AB
Strömsbrovägen 18
803 09 Gävle

info@qteknik.se

Hitta till oss

Q Teknik AB på Facebook


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
GLN-kod för e-fakturor är: 7365590146570
VAN-operatör: Scancloud AB
Frågor ställs till: edisupport@scancloud.se, tel: 08-559 22 077

Org. Nr 559014-6576

Fakturaadress Pdf-faktura

LIN1494@pdf.grantthornton.se

Org. Nr 559014-6576

Fakturaadress papper

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
LIN1494 Scancloud
831 97 Östersund

Org. Nr 559014-6576