Kontakta oss


Preben Larsson Holm

Projekt
preben@qteknik.se
026-19 90 99
070-680 24 64

Michel Matejic

Ventilation
michel@qteknik.se
026-19 90 50
070-680 24 63

Niklas Savela

Styr- och reglerteknik
niklas@qteknik.se
026-19 90 95
070-680 65 60

Christian Hedström

Elinstallation
christian@qteknik.se
026-19 90 70
070-680 24 67

Alexander Mickelsson

Arbetsledare elinstallation
alexander@qteknik.se
026-19 98 90
070-680 22 64

Tony Håkansson

Service
tony@qteknik.se
026-19 90 82
070-680 24 38

Patrik Dahl

OVK/Injustering
patrik.dahl@qteknik.se
026-19 90 86
070-680 24 15

Jonas Savela

Kyla/Värmepumpar
jonas@qteknik.se
026-19 90 80
070-680 24 14

Maja Holm

Skyltar
maja@qteknik.se
026-19 90 97

Susanne Vybiral

Ekonomi
susanne@qteknik.se
026-19 90 87
070-680 24 92

Sussanne Vigren

Ekonomi
sussanne.vigren@qteknik.se
026-19 90 60
070-680 22 76

Telefon växel: 0771-99 00 99



Post/besöks/leveransadress

Q Teknik AB
Strömsbrovägen 18
803 09 Gävle

Kontaktlista Q teknik AB

Kontaktlista Q elteknik AB

Kontaktlista Q vent AB

info@qteknik.se

Hitta till oss

Q Teknik AB på Facebook


Q teknik AB 559014-6576


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
GLN-kod för e-fakturor är: 7365590146570
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.292453@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetsteknik Mellansverige AB
Kund-id FSX7283
FE 301
105 69 Stockholm


Q elteknik AB 559236-9994


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.981147@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetselteknik Mellansverige AB
Kund-id FSX4013
FE 301
105 69 Stockholm


Q vent AB 559267-8964


Fakturaadress e-faktura

Qvalitetsventilation Mellansverige AB
VAN-operatör: Crediflow AB
Frågor ställs till: kundservice@crediflow.se, tel: 042-12 70 50

Fakturaadress Pdf-faktura

inbox.lev.1049686@arkivplats.se

Fakturaadress papper

Qvalitetsventilation Mellansverige AB
Kund-id FSX6145
FE 301
105 69 Stockholm